top of page

Jak przygotować się do masażu?

1. Warto przed przyjściem na masaż całego ciała odświeżyć się. Zwłaszcza jeśli masaż jest wieczorem. Będziesz czuła/czuł się bardziej komfortowo.


2. Po masażu całe ciało będzie pokryte olejkiem więc warto ubrać się luźno.


3. Masaż Lomi Lomi Nui obejmuje również twarz, szyję o dekolt więc dobrze jest zrobić demakijaż lub można go wykonać na miejscu. Pozwoli to również na lepsze wchłanianie przez skórę olejków.


4. W trosce o długie włosy proponuję je spiąć na czas masażu, ułatwi to pracę. Przed masażem nie zalecam mycia włosów ponieważ będą one naoliwione w trakcie :)


5. Na czas masażu należy zdjąć biżuterię. Dzięki temu będę mogła masować swobodnie całe ciało.


6. Na masaż nie trzeba zabierać swoich ręczników ani chust. Wszystko co jest potrzebne do masażu znajduje się w gabinecie.


7. Na masaż najlepiej nie przychodzić po obfitym posiłku ale też nie należy być głodnym. Najlepiej godzinę przed masażem zjeść lekki posiłek. Warto też powstrzymać się od picia kawy i herbaty by nie pobudzać organizmu przed planowanym wyciszeniem. Polecamy natomiast uzupełnianie płynów w organizmie, poprzez picie niegazowanej wody mineralnej przed (maksymalnie na godzinę przed masażem) i po zabiegu.


8. Czas trwania zabiegu to Twój czas wypoczynku, głębokiej relaksacji i uspokojenia. Masaż wykonuję w rytmach spokojnej muzyki.


9. Najlepsze efekty terapeutyczne oraz relaksacyjne osiągane są, gdy masaż całościowy przeprowadzany jest na nagim ciele pacjenta. Oczywiście masaż może być wykonany w prywatnej bieliźnie (w tym przypadku będzie ona narażona na zabrudzenia). Na początku zabiegu zostaniesz przykryta/przykryty chustą. W trakcie zabiegu zostanie ona tylko na częściach intymnych które nie są masowane. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu wybór sposobu przeprowadzenia zabiegu pozostawiam do Twojej decyzji.


10. Na masaż należy przyjść punktualnie, a nawet 5-10 minut wcześniej. Spóźnienie może spowodować skrócenie czasu trwania masażu.


11. Po zakończeniu masażu warto pozostać w pozycji leżącej około 5minut. Pozwoli to przywrócić Twój organizm do pełnej równowagi.

 

12. Na czas masaży wyłącz telefon pozwoli to Tobie oderwać się od tego co czeka za drzwiami i być tylko tu i teraz.

13. Dzień przed planowaną wizytą lub rano jeśli wizyta jest zaplanowana na wieczór, wysyłam wiadomość z prośbą o potwierdzenie. Jeśli nie czujesz się dobrze, jesteś chora/chory, bardzo proszę poinformuj mnie o tym. 

Jeśli masz jeszcze pytania chętnie na nie odpowiem :)
ZAPRASZAM

 

bottom of page