top of page

LOMI LOMI NUI

hawajski masaż relakcacyjny

Masaż Lomi Lomi Nui  jest dla osób które pragną żyć radośniej, otworzyć się na nowe doświadczenia, rozładować stres. Jest idealnym masażem przywracającym spokój i harmonię. Rozluźnia ciało, harmonizuje uczucia i myśli . Doskonały dla osób które potrzebują ukojenia duszy i ciała. Pierwotnie był wykonywany przed podjęciem ważnej decyzji. Dlatego przed masażem poproszę Cię o swoje życzenie/intencję, oczywiście nie musisz się nim ze mną dzielić. Dotyk jaki towarzyszy masażowi, zgodnie z hawajską filozofią HUNY, jest wyrazem przyjaźni i życzliwości. Efektem masażu jest ukojenie „wewnętrznego dziecka”, które głaszczemy. Tz. „głaski” są potrzebne małym dzieciom aby mogły się prawidłowo rozwijać, natomiast dorosłym głaskanie jest niezbędne do zdrowia, eliminuje stres, daje poczucie szczęścia, zwiększa poczucie wartości.

Cechą wyróżniającą Lomi Lomi Nui są długie, płynne ruchy przypominające fale oceanu. Podczas sesji poruszam się wykonując taniec Hula połączonyz oddechem.
W tym samym czasie mogą być masowane inne części ciała, na przykład jedna ręka pracuje nad ramieniem, a druga na przeciwległym biodrze. To pomaga masowanemu całkowicie się odprężyć, ponieważ skupienie się na dwóch innych obszarach jest dla mózgu bardzo trudne.

 

Działanie Lomi Lomi Nui:

- daje uczucie ulgi dla mięśni,

- poprawa elastyczność stawów;

- poprawa krążenia,

- poprawia oddychanie,

- trawienie i wydalanie,

- harmonizuje system nerwowy.

Przynosi też korzyści emocjonalne, odczuwane zarówno w czasie sesji jak i długo po niej - osoby masowane doświadczają uwolnienia od niepokoju, zmartwień i negatywnych myśli.


- Uwolnienie przepływu – to masaż tyłu ciała. Tył ciała na Hawajach odpowiada za naszą przyszłość, bo to jest coś czego nie widzimy. Masaż obejmuje plecy, ramiona, barki, ręce, kark, głowa, pośladki, uda, łydki i stopy. Ciało przykryte jest chustą, okryte są cześć intymne.


- Otwarcie serca – masaż obejmuje tył ciała i przód z wyłączeniem stref intymnych. Tak jak tył odpowiadał za przyszłość, przód to nasza przeszłość coś co już widzieliśmy. W lomi zaskakujące i ciekawe dla osoby masowanej jest to, że leżąc na plecach masuję również tył ciała. To trzeba poczuć :)


Lomi Lomi Nui daje uczucie ulgi dla mięśni, poprawa elastyczność stawów; poprawa krążenia, poprawia oddychanie, trawienie i wydalanie, a także harmonizuje system nerwowy. Przynosi też korzyści emocjonalne, odczuwane zarówno w czasie sesji jak i długo po niej - osoby masowane doświadczają uwolnienia od niepokoju, zmartwień i negatywnych myśli.

Każdy masaż Lomi jest inny zarówno dla osoby masowanej jak i dla mnie :) nie ma dwóch takich samych.

 

Sesja LOMI LOMI NUI trwa około 120minut - sam masaż około 90 minut.

274647233_1138515750230385_9218219735642507282_n.jpg
bottom of page