top of page

Kurs stawiania baniek ogniowych

Szkolenie jest skierowane do osób, którzy chcą poszerzyć swoją świadomość i nauczyć się metody dbania o siebie i swych bliskich.

Stawianie baniek ogniowych to tradycyjna metoda, która jest doskonałą alternatywą dla antybiotyków, może być również stosowana w okresie wzmożonych zachorowań jako profilaktyka infekcji dróg oddechowych.

W trakcie zajęć poznamy wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z możliwościami wykorzystania tradycyjnej terapii naturalnej.
Zajęcia odbywają się w grupie maksymalnie 5 osób. Aby wszyscy uczestnicy opanowali praktyczne ćwiczenia w stopniu pozwalającym bez obaw wykorzystywać tą skuteczną metodę terapii naturalnej. Każdy uczestnik kursu będzie potrafił samodzielnie postawić bańki szklane ogniowe dzieciom, rodzinie, znajomym, a także wykorzystać tą umiejętność w swojej pracy zawodowej.
Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.
(W cenie kursu są skrypty i materiały pomocnicze wykorzystywane podczas kursu).
Istnieje możliwość wykupienia kompletnego wyposażenia potrzebnego do samodzielnego stawiania baniek, po wcześniejszym zamówieniu i przedpłacie.

Program szkolenia:
1. Część teoretyczna: historia (nie za dużo, aby nie zanudzić), rodzaje baniek, sposób działania, przeciwwskazania, BHP pracy z bańkami.
2. Część pokazowa: jak prawidłowo stawiać bańki i jak tego nie robić.
3. Część praktyczna: uczymy się wzajemnie na sobie (zalecany swobodny strój).

Czas trwania dostosowany jest do potrzeb ćwiczących, proszę o zarezerwowanie minimum 2 godzin 

Organizuję kursy indywidualne oraz grupowe.

Istnieje możliwość zorganizowania kursu poza moim gabinetem.


Cena kursu 150zł

70840229_534152237333409_1175054141098033152_n.jpg
bottom of page