top of page

INTENSYWNY KURS MASAŻU KOBIDO

Kobido to masaż twarzy, który jest doskonałą alternatywną dla zabiegów medycyny estetycznej. Masaż ten jest coraz częściej stosowany w gabinetach masażu lub w gabinetach kosmetycznych. Kurs przeznaczony jest dla masażystów, kosmetyczek, terapeutów SPA jak i dla osób, które chcą dopiero rozpocząć przygodę z masażem. Szkolenie trwa 2 dni, najczęściej odbywa się 1:1 lub w mikrogrupach (max 4 osoby). Zależy mi na indywidualnym podejściu i stałym kontakcie z osobą uczącą się.

Program intensywnego 2 dniowego kursu KOBIDO obejmuje głównie część praktyczną 90% czasu.

Kobido ze względu na swoją intensywność i zaawansowanie poszczególnych technik działa na dużo głębszych warstwach skóry i mięśni niż inne masaże twarzy. Kobido to najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy w Japonii. Obejmuje zasięgiem także głębokie struktury rusztowania twarzy, co wymaga wielkiego zaangażowania osoby wykonującej i skutkuje rozluźnieniem oraz wzmocnieniem konkretnych mięśni mimicznych w okolicach największych napięć tkanek.

Część teoretyczna:

- budowa skóry, anatomia mięśni

- wpływ masażu na skórę i mięśnie,

- omówienie etapów masażu

- przeciwwskazania do zabiegu jak i częstotliwość ich wykonywania,

- zasady BHP (czyli jak nie zrobić sobie krzywdy ;) pilnuję postawy, rozgrzewki przed masażem.


Część praktyczna:

Nauka masażu Kobido w 5 etapach. Uczestnicy szkolenia uczą się zarówno na sobie jak i na modelkach aby móc poczuć różnicę masażu na różnych osobach.

Terminy szkolenia ustalam indywidualnie, możliwe są weekendy!

Certyfikat w języku polskim.

Zapewniam materiały szkoleniowe i filmy do wykorzystania po szkoleniu. Część wykładowa oraz praktyczna z analizą przypadków.

 

Nocleg i wyżywienie we własnym zakresie, zapewniam serwis kawowy, wodę. W trakcie szkolenia przewidziana dłuższa przerwa obiadowa (zamawiamy z dowozem, lub idziemy na mały spacer do lokalu).

 

Cena KURSU indywidualnego 1800zł (zaliczka po umówieniu terminu 500zł). 

Od ponad 5 lat z sukcesem tworzę miejsce relaksu, wytchnienia, ciszy. Zajmuję się masażem LOMI LOMI NUI. 80% moich klientów odwiedza mnie właśnie na KOBIDO lub inne masaż twarzy. 

Jestem Autoryzowanym Terapeutą Akademii SPA KOBIDO.

Na szkolenie zapraszam do Wągrowca lub dojeżdżam po wcześniejszym uzgodnieniu.

Kurs to nie tylko nauka i "szlifowanie" ruchów, to również cała masa rozmów, rozwiewania wątpliwości i obaw. Chciałabym aby kurs dał Tobie pewność przy stole ale i pewność, że to co robisz jest właściwe. Sama się uczyłam i nadal uczę, spotykam na swojej drodze ludzi, którzy mnie inspirują. Chciałabym aby ten kurs był inspiracją dla Ciebie.

Masz jakieś pytania? Chcesz się zapisać na kurs? Chętnie udzielę informacji jakie Cię interesują.

Ania

Ania to niesamowicie cierpliwa, pełna ciepła i zarazem konkretna babeczka. Termin szkolenia idealnie dostosowała do mnie oraz drugiej szkolonej ze mną Osoby. Cały rytuał, jaki miałyśmy do opanowania, rozpisała w materiałach, idealnie podzieliła na części, których uczyła nas krok po kroku. Tempo szkolenia dostosowala do szybkości, w jakiej opanowywałyśmy kolejne etapy. Nauka była klarowna i stosunkowo szybka. Pierwszego dnia uczyłyśmy się na sobie nawzajem, dzięki czemu mogłyśmy poczuć efekty swojej pracy oraz dać feedback drugiej osobie, co robi dobrze, na co ma zwrócić szczególną uwagę. Poznałam kobido na sobie, poczułam czym jest, jak działa na mnie, jak mnie relaksuje i odpręża, co dało mi wizję, w jaki sposób moja praca będzie oddziaływać w przyszłości na moich klientów. Drugiego dnia tempo było szybsze, tak jak ruchy w najważniejszym etapie całego masażu. Uczyłyśmy się na modelkach, zmieniając się przy nich, by poznawać różne typy twarzy, tak samo jak zmieniać się będą twarze, które masować będziemy w swojej pracy. Przez cały proces nauki, Ania poświęcała nam maksimum uwagi, szybko reagując na błędy i dając czas na opanowanie trudniejszych elementów. Całość przebiegała w fantastycznej atmosferze, w tle grała nastrojowa relaksacyjna muzyka, a nam towarzyszył cudowny aromat olejków do masażu. Szkolenie trwało do pełnego zrozumienia i opanowania wszystkich ruchów, Ania cierpliwie odpowiadała na wszystkie, nawet najbardziej głupie, pytania jakie pojawiały się podczas kursu. Cieszę się, że Ją wybrałam i z pełną świadomością polecam dalej Jej szkolenia, bo naprawdę warto przyjechać, nawet z daleka, uczyć się maksymalnie praktyki, a nie teorii. Jestem wdzięczna za tak sympatyczną Instruktorkę, Jej wiedzę oraz umiejętność przekazywania jej dalej. Dziękuję.

Joanna Hlożek
Skoki
tel. 697 475 579

Bardzo się cieszę, że kurs KOBIDO zrobiłam u Ani, lepiej trafić nie mogłam. Ania jest osobą kompetentną która zna się na tym co robi i dodatkowo umie przekazać tą wiedzę w przystępny sposób. Dodatkowym atutem jest atmosfera jaka panowała na kursie czyli spokój ułatwiający skupienie i przyswojenie takiej ilości wiedzy. Ani cierpliwość jest godna podziwu, cześć praktyczna była trenowana i powtarzana tak długo aż pojęłam wszystko perfekt. Gorąco polecam kurs KOBIDO u Ani i dziękuję za wiedzę jaką mi przekazała.

Ewa Kęsicka
Chodzież
tel. 502 486 063

Bardzo polecam szkolenia u Ani. Wiedza, cierpliwość, doskonały przekaz to tylko część Jej atutów. Ta kobieta ma niesamowita energię. Czułam się tam doskonale. Cały czas służy pomocą i swoją wiedzą. Do tego ma ogrom empatii do drugiego człowieka. Bardzo polecam Anie.

Hanna Krzywonos
Rogoźno
tel. 505 145 901

Z całego serca polecam kurs masażu Kobido w Kai Lani.

Bardzo długo zastanawiałam się gdzie odbyć kurs, wystarczyła tylko jedna rozmowa z Anią na Messenger i od razu wiedziałam, że tylko ona będzie miała do mnie cierpliwość i wszystkiego mnie nauczy. Oczywiście się nie pomyliłam.

Obawiałam się trochę odległości, ponieważ mieszkam pod Poznaniem, ale to były zupełnie bezpodstawne obawy.

Ania od samego wejścia zaraża uśmiechem i pozytywną energią. To prawdziwy nauczyciel z pasją. Kurs przygotowany perfekcyjnie. Otrzymaliśmy mnóstwo materiałów szkoleniowych. Mogłyśmy też nagrać film z całej sesji masażu, który jest niebywałą pomocą w utrwalaniu wiedzy. Ania z niespotykaną cierpliwością wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje i objaśnia. Ćwiczyłyśmy do skutku. Ogromnym atutem jest również kameralna grupa szkoleniowa, dzięki czemu Ania możne dokładnie wszystko wytłumaczyć i pokazać.

Teraz wiem, że wybór szkolenia u Ani to najlepiej podjęta przeze mnie decyzja od naprawdę dłuższego już czasu. Raz jeszcze polecam z całego serca Gabinet Kai Lani w Wągrowcu.

Marta Krzyżanek
Dąbrówka
tel. 727 587 187

Szkolenie godne polecenia wszystkim którzy chcą nauczyć się masażu Kobido. Ania przesympatyczna osoba z ogromnym pokładem cierpliwości, wiedzy i umiejętności. Kurs prowadzony w sposób dokładny i ciekawy. Kameralne miejsce w którym osoba prowadząca podchodzi indywidualnie do osoby uczącej się sprawia jasne i pełne zrozumienie treści i tajników masażu Kobido. Szkolenie u Ani to jedno z najlepszych szkoleń w jakim uczestniczyłam. Ponadto po ukończonym kursie Ania jest w kontakcie z uczestnikiem, zawsze chętnie odpowiada na pytania dotyczące masażu. Jeśli ktoś szuka profesjonalnego kursu, to 100% polecam Anię.

Monika Olejniczak
Wrocław
tel. 666 089 699

bottom of page