top of page

KOBIDO

Japoński lifting twarzy

Kobido ze względu na swoją intensywność i zaawansowanie poszczególnych technik działa na dużo głębszych warstwach skóry i mięśni niż inne masaże twarzy. Kobido to najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy w Japonii. Obejmuje zasięgiem także głębokie struktury rusztowania twarzy, co wymaga wielkiego zaangażowania osoby wykonującej i skutkuje rozluźnieniem oraz wzmocnieniem konkretnych mięśni mimicznych w okolicach największych napięć tkanek.


Etapy masażu Kobido:
- masaż tkanek głębokich wykonywany bez olejku ma za zadanie zniwelować napięcia mięśniowe, a więc wygładzić delikatne zmarszczki mimiczne - masaż odbywa się na sucho.
- głęboki relaks to część masażu, która oprócz zniwelowania napięć na za zadanie usunąć napięcia wywołane emocjami, poprawia krążenie dzięki czemu skóra zyskuje odpowiedni koloryt.
- drenaż limfatyczny usprawnia transport limfy i zapobiega obrzękom i opuchliźnie np. wokół oczu
- najbardziej intensywna część – liftingująca – gdzie wykonywane są intensywne ruchy perkusyjne, podszczypywanie, podbieranie.
- akupresura jest to praca na poszczególnych punktach wpływających na pracę danego mięśnia

 

EFEKTY KOBIDO
- niweluje napięcia mięśniowe, które są jedną z przyczyn powstawania zmarszczek mimicznych
- zapobiega bądź zmniejsza efekty starzenia się skóry
pomaga odzyskać młodszy wygład twarzy poprzez pracę na głębokich strukturach mięśni
- przyspiesza metabolizm – wspomaga regenerację skóry
stymuluje produkcję kolagenu i elastyny
- podnosi owal twarzy i niweluje opadające policzki
rozluźnia napięcie szyi, karku i głowy
- zmniejsza skutki napięć w obszarze szczękowo-twarzowym (bruksizm)
- wywołuje pełen relaks i odprężenie

KOBIDO to niezwykle skuteczny i NATURALNY sposób na zniwelowanie oznak upływającego czasu. Już po pierwszym masażu efekty są spektakularne.

JAK CZĘSTO KORZYSTAĆ Z MASAŻU KOBIDO?
Osoby młodsze: regularnie, raz na miesiąc (zapobieganie procesom starzenia się skóry). Osoby starsze: przez 1-2 miesięcy co tydzień (rewitalizacja skóry, poprawa owalu twarzy, zmiana pamięci mięśniowej). Upiększające rezultaty widać już po pierwszym masażu KOBIDO ale dla pełnego efektu najlepiej jest wykonać ich około 6. Później warto nadal przychodzić na masaż raz na jakiś czas/ miesiąc.

PRZECIWWSKAZANIA
- Ostre stany zapalne organizmu (gorączka)
- Stany zapalne skóry (alergiczne i zakaźne)
- Przerwanie ciągłości naskórka
- Wysokie nadciśnienie tętnicze
- Ekstrakcja zęba, stany ropne okołozębowe
- Trądzik różowaty w fazie zaostrzenia

MASAŻ PO ZABIEGACH MEDYCYNY ESTETYCZNEJ WYKONUJEMY NIE WCZEŚNIEJ NIŻ:
Mezoterapia – po min. 10 dniach
Botox – po min. 2 tygodniach
Wypełniacze – po min.6 tygodniach
Nici liftingujące – po min. 6 miesiącach

Czas trwania około 60minut
cena 160zł za 1 zabieg

 

KOBIDO EKSTRA

Połączenie intensywnego masażu liftingującego z intensywną pielęgnacją opartą o innowacyjne kosmeceutyki marki Larens.

Na tę 120-minutową odmładzająco-liftingującą ceremonię poza dobrze już znanym masażem KOBIDO, który stał się jednych na najczęściej wybieranych zabiegów w moim gabinecie, składa się:

- dokładne oczyszczenie skóry, które dzięki składnikom aktywnym rozpoczyna proces nawilżania i odżywiania skóry,

- peeling enzymatyczny oparty na sile trzech synergicznie współdziałających enzymów roślinnych: papainy, ficyny i bromelainy, które w sposób delikatny, ale skuteczny złuszczają martwy naskórek bez potrzeby tarcia i związanego z tym ryzyka podrażnień,

- masaż KOBIDO na kremie z kompleksem naturalnych peptydów kolagenu rybiego w liposomach, poprawia jej ukrwienie i napięcie, intensywnie. odżywia, nawilża, regeneruje i przywraca jędrność, odświeża wygląd

- głębokie nawilżenie, regeneracja i odżywienie skóry dzięki rewolucyjnemu serum peptydowemu w sprayu oraz skoncentrowanemu serum o wysokiej zawartości Liposomal Collagen Complex, stanowiącego innowacyjne połączenie naturalnych peptydów i aminokwasów kolagenu rybiego zamkniętych w liposomalnym nośniku, który dostarcza je do głębszych warstw skóry, intensyfikując i wydłużając w czasie ich działanie, inicjując długofalowe procesy naprawcze.

- intensywne wysycenie skóry składnikami aktywnymi zawartymi w rewolucyjnej masce BIO-Renew z kompleksem bioaktywnych czynników wzrostu z roślinnej placenty BIO-Placenta, regenerującymi peptydami kolagenu rybiego w Biopeptide Complex i liftingującymi oligosacharydami w postaci Phytodermina Lifting®.

- pielęgnacja delikatnej skóry wokół oczu dzięki serum punktowemu pod oczy oraz na zmarszczki mimiczne, zawierającemu kompleks bioaktywnych peptydów kolagenu rybiego oraz SYN®-AKE - neuropeptyd naśladujący działanie toksyny z jadu żmii (Temple Viper), który rozluźnia i hamuje skurcze mięśniowe, poskramiając zmarszczki mimiczne.

Czas trwania około 90minut

cena 300zł za 1 zabieg

3.jpg
bottom of page